20 kovo 25, Trečiadienis

Nuotolinis mokymas Traupio pagrindinėje mokykloje

(0 balsai)

• Nuo kovo 30 d. ugdymas (is) pradedamas nuotoliniu būdu.
  • Nuotolinis mokymas (is) organizuojamas per TAMO dienyną, todėl visa informacija mokiniams ir tėvams yra dienyne.
  • Mokiniai ir tėvai privalo kiekvieną dieną prisijungti prie TAMO, sekti informaciją, o mokiniai – atlikti nurodytas užduotis.
  • Mokiniai privalo prisijungti prie TAMO dienyno pamokų tvarkaraštyje nurodytu laiku, nes tuomet su jais bendraus atskirų dalykų mokytojai.
  • Mokytojai, klasių auklėtojai ir tėvai tarpusavyje dar bendrauja el. paštu, SMS, telefono skambučiais, turintys susikūrę grupes - per Facebbok ar Messenger.
  • Tėvai privalo informuoti klasių auklėtojus apie vaiko ligą ir negalėjimą dalyvauti ugdymo(si) procese.
  • Kiekvienam vaikui per TAMO dienyną išsiųsti dviejų savaičių dalykų planai, kuriuose nurodyta, ko vaikai mokysis, kokiomis priemonėmis, kaip atsiskaitys ir gaus įvertinimus.