20 liepos 23, Ketvirtadienis

Sėkmė Mokyklų edukacinių erdvių konkurse

(1 balsas)

Traupio pagrindinė mokykla tapo 2020 m. Mokyklų edukacinių erdvių konkurso nugalėtoja A kategorijoje (mokyklos, bent kartą laimėjusios konkursą).
                     Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuotą konkursą kas dvejus metus organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Konkurso tikslas – aktyvinti tikslingą mokyklų edukacinių erdvių kūrimą bei kūrybingą jų naudojimą mokinių ugdymo procese, skatinti mokyklų bendruomenių kūrybiškumą, ugdyti jų aplinkosaugos ir bendrąsias vertybes.

Nacionalinė edukacinių erdvių vertinimo komisija Traupio mokyklą kaip geriausiai tvarkančią mokyklų edukacines erdves  išrenka jau trečią kartą (2016, 2018 ir 2020 m.)

Mokyklos edukacinės erdvės sėkmingai panaudojamos ugdymo procese, į jų kūrimą įsitraukia visa mokyklos bendruomenė.

• IMG_20191003_120902
  • Stendinis pranešimas