Non progredi est regredi - neiti į priekį yra eiti atgal

 Anykščių r. Kavarsko pagrindinės mokyklos - daugiafunkcio centro
Traupio ugdymo skyrius

previous arrow
next arrow
Slider

 

fizika res

 

 olweus programa

 nacegz

 

 

 

DSCF8387

 

Stiklinio obuolio

 

prizas už geriausius akademinius pasiekimus įsteigtas 2012 metais.

 

 

Stikliniu obuoliu

 

apdovanojamas mokinys, per mokslo metus pasiekęs geriausių mokymosi rezultatų.

 


 

10 geriausiai besimokančių mokinių

 2017-2018 m. m.

Nr.

Mokinys

Klasė

1

Musteikytė Indrė

8

2

Mincytė Miglė

8

3

Kalibatas Vaidas

9

4

Švedas Domantas

6

5

Kalibataitė Jovita

9

6

Kabošytė Karolina

7

7

Šimkus Simas

7

8

Keraitis Aivaras

5

9

Medeina Burbulytė

9

10

Ramanauskaitė Aušra

9

 


 Dalyvavimas konkursuose, olimpijadose 2016_2017 m.m

Eil.

 Nr.

Konkursai

Dalyvavusio mokinio vardas, pavardė

Klasė

Pasiekimai

Data

Ruošusio mokytojo vardas, pavardė

Taškai

Vieta

  1.  

Matematikos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Justina Petrikonytė

3

 

Padėka

2016 m. spalis

D. Dailidėnienė

  1.  

Matematikos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Aivaras Keraitis

4

 

Padėka

2016 m. spalis

D. Dailidėnienė

  1.  

Matematikos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Domantas Švedas

5

 

Padėka

2016 m. spalis

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Karolina Kabošytė

6

 

Padėka

2016 m. spalis

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Arnas Tolušis

6

 

Padėka

2016 m. spalis

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Simas Šimkus

6

 

Padėka

2016 m. spalis

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Miglė Mincytė

7

 

Padėka

2016 m. spalis

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Mantas Keraitis

7

 

Padėka

2016 m. spalis

V. Mačiulienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2016- Rudens sesija”

Eglė Baravykaitė

1

 

II

2016 m. spalis

A.    Obelevičienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2016- Rudens sesija”

Justina Petrikonytė

3

 

I

2016 m. spalis

D. Dailidėnienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2016- Rudens sesija”

Domantas Švedas

5

 

I

2016 m. spalis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2016- Rudens sesija”

Karolina Kabošytė

6

 

III

2016 m. spalis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2016- Rudens sesija”

Samanta Rotautaitė

6

 

III

2016 m. spalis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2016- Rudens sesija”

Arnas Tolušis

6

 

Padėka

2016 m. spalis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2016- Rudens sesija”

Simas Šimkus

6

 

Padėka

2016 m. spalis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2016- Rudens sesija”

Indrė Musteikytė

7

 

I

2016 m. spalis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2016- Rudens sesija”

Jovita Kalibataitė

8

 

I

2016 m. spalis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2016- Rudens sesija”

Vaidas Kalibatas

8

 

I

2016 m. spalis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2016- Rudens sesija”

Tomas Rakauskas

8

 

Padėka

2016 m. spalis

R. Burbienė

  1.  

Anglų „Olympis 2016- Rudens sesija”

Domantas Švedas

5

 

Padėka

2016 m. spalis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2016- Rudens sesija”

Simas Šimkus

6

 

I

2016 m. spalis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2016- Rudens sesija”

Arnas Tolušis

6

 

II

2016 m. spalis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2016- Rudens sesija”

Karolina Kabošytė

6

 

II

2016 m. spalis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2016- Rudens sesija”

Miglė Mincytė

7

 

I

2016 m. spalis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2016- Rudens sesija”

Vaidas Kalibatas

8

 

I

2016 m. spalis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2016- Rudens sesija”

Jovita Kalibataitė

8

 

II

2016 m. spalis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2016- Rudens sesija”

Tomas Rakauskas

8

 

Padėka

2016 m. spalis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2016- Rudens sesija”

Mantas Keraitis

10

 

Padėka

2016 m. spalis

R. Šukienė

  1.  

Fizikos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Mantas Keraitis

10

 

Padėka

2016 m. spalis

V. Dovydėnienė

  1.  

Fizikos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Vaidas Kalibatas

8

 

III

2016 m. spalis

V. Dovydėnienė

  1.  

Fizikos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Miglė Mincytė

7

 

III

2016 m. spalis

V. Dovydėnienė

  1.  

Istorija „Olympis 2016- Rudens sesija”

Arnas Tolušis

6

 

III

2016 m. spalis

B. Pipiras

  1.  

Informacinės technologijos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Arnas Tolušis

6

 

Padėka

2016 m. spalis

E. Dobrovolskis

  1.  

Informacinės technologijos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Simas Šimkus

6

 

Padėka

2016 m. spalis

E. Dobrovolskis

  1.  

Informacinės technologijos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Karolina Kabošytė

6

 

Padėka

2016 m. spalis

E. Dobrovolskis

  1.  

Informacinės technologijos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Samanta Rotautaitė

6

 

Padėka

2016 m. spalis

E. Dobrovolskis

  1.  

Informacinės technologijos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Indrė Musteikytė

7

 

II

2016 m. spalis

E. Dobrovolskis

  1.  

Informacinės technologijos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Tomas Rakauskas

8

 

Padėka

2016 m. spalis

E. Dobrovolskis

  1.  

Informacinės technologijos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Mantas Keraitis

10

 

Padėka

2016 m. spalis

E. Dobrovolskis

  1.  

Biologijos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Arnas Tolušis

6

 

II

2016 m. spalis

V. Dovydėnienė

  1.  

Biologijos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Domantas Švedas

5

 

I

2016 m. spalis

V. Dovydėnienė

  1.  

Biologijos „Olympis 2016- Rudens sesija”

Simas Šimkus

6

 

Padėka

2016 m. spalis

V. Dovydėnienė

  1.  

Biologija „Olympis 2016- Rudens sesija”

Jovita Kalibataitė

8

 

III

2016 m. spalis

V. Dovydėnienė

  1.  

Geografijos „Olympis- Rudens sesija 2016”

Simas Šimkus

6

 

I

2016 m. spalis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis- Rudens sesija 2016”

Arnas Tolušis

6

 

II

2016 m. spalis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis- Rudens sesija 2016”

Samanta Rotautaitė

6

 

Padėka

2016 m. spalis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis- Rudens sesija 2016”

Indrė Musteikytė

7

 

I

2016 m. spalis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis- Rudens sesija 2016”

Miglė Mincytė

7

 

Padėka

2016 m. spalis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis- Rudens sesija 2016”

Vaidas Kalibatas

8

 

III

2016 m. spalis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis- Rudens sesija 2016”

Jovita Kalibataitė

8

 

III

2016 m. spalis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis- Rudens sesija 2016”

Tomas Rakauskas

8

 

Padėka

2016 m. spalis

D. Keibienė

  1.  

2016 m. lyderių turas

Indrė Musteikytė

7

 

Padėka

2016 m. spalis

J. Palikevičienė

  1.  

2017 m. “Anglų k. kengūra”

Arnas Tolušis

6

190,75

Oranžinės kengūros diplomas

2017 m. pavasaris

R. Šukienė

  1.  

2017 m. “Anglų k. kengūra”

Domantas Švedas

5

182,75

Padėkos raštas

2017 m. pavasaris

R. Šukienė

  1.  

2017 m. “Anglų k. kengūra”

Simas Šimkus

6

185

Padėkos raštas

2017 m. pavasaris

R. Šukienė

  1.  

2017 m. “Anglų k. kengūra”

Faustas Padarauskas

7

189,25

Padėkos raštas

2017 m. pavasaris

R. Šukienė

  1.  

2017 m. “Anglų k. kengūra”

Indrė Musteikytė

7

192

Sidabrinės kengūros diplomas

2017 m. pavasaris

R. Šukienė

  1.  

2017 m. “Anglų k. kengūra”

Karolis Paurazas

7

179,5

Padėkos raštas

2017 m. pavasaris

R. Šukienė

  1.  

2017 m. “Anglų k. kengūra”

Miglė Mincytė

7

192

Sidabrinės kengūros diplomas

2017 m. pavasaris

R. Šukienė

  1.  

2017 m. “Anglų k. kengūra”

Greta Kizytė

7

191,25

Oranžinės kengūros diplomas

2017 m. pavasaris

R. Šukienė

  1.  

2017 m. “Lietuvių k. kengūra”

Indrė Musteikytė

7

199

Auksinės kengūros diplomas

2017 m. pavasaris

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Aivaras Keraitis

4

 

Padėka

2017 m. balandis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Domantas Švedas

5

 

III

2017 m. balandis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Arnas Tolušis

6

 

I

2017 m. balandis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Samanta Rotautaitė

6

 

II

2017 m. balandis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Simas Šimkus

5

 

III

2017 m. balandis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Benediktas Padarauskas

6

 

Padėka

2017 m. balandis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Karolina Kabošytė

6

 

Padėka

2017 m. balandis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Indrė Musteikytė

7

 

I

2017 m. balandis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Miglė Mincytė

7

 

I

2017 m. balandis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Vaidas Kalibatas

8

 

I

2017 m. balandis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Jovita Kalibataitė

8

 

I

2017 m. balandis

R. Šukienė

  1.  

Anglų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Tomas Rakauskas

8

 

Padėka

2017 m. balandis

R. Šukienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Eglė Baravykaitė

1

 

I

2017 m. balandis

A.  Obelevičienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Justina Petrikonytė

3

 

II

2017 m. balandis

D. Dailidėnienė

 

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Aivaras Keraitis

4

 

-

2017 m. balandis

D. Dailidėnienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Aivaras Ramanauskas

4

 

-

2017 m. balandis

D. Dailidėnienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Domantas Švedas

5

 

II

2017 m. balandis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Arnas Tolušis

6

 

II

2017 m. balandis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Simas Šimkus

6

 

III

2017 m. balandis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Karolina Kabošytė

6

 

-

2017 m. balandis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Samanta Rotautaitė

6

 

-

2017 m. balandis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Benediktas Padarauskas

6

 

-

2017 m. balandis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Indrė Musteikytė

7

 

I

2017 m. balandis

J. Palikevičienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Vaidas Kalibatas

8

 

I

2017 m. balandis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Jovita Kalibataitė

8

 

II

2017 m. balandis

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių k. „Olympis 2017- pavasario sesija”

Tomas Rakauskas

8

 

III

2017 m. balandis

R. Burbienė

  1.  

Matematika „Olympis 2017- pavasario sesija”

Justina Petrikonytė

3

 

III

2017 m. balandis

D. Dailidėnienė

  1.  

Matematika „Olympis 2017- pavasario sesija”

Aivaras Keraitis

4

 

II

2017 m. balandis

D. Dailidėnienė

  1.  

Matematika „Olympis 2017- pavasario sesija”

Aivaras Ramanauskas

4

 

-

2017 m. balandis

D. Dailidėnienė

  1.  

Matematika „Olympis 2017- pavasario sesija”

Domantas Švedas

5

 

-

2017 m. balandis

V. Mačiulienė

  1.  

Matematika „Olympis 2017- pavasario sesija”

Simas Šimkus

6

 

-

2017 m. balandis

V. Mačiulienė

  1.  

Matematika „Olympis 2017- pavasario sesija”

Arnas Tolušis

6

 

-

2017 m. balandis

V. Mačiulienė

  1.  

Matematika „Olympis 2017- pavasario sesija”

Samanta Rotautaitė

6

 

-

2017 m. balandis

V. Mačiulienė

  1.  

Matematika „Olympis 2017- pavasario sesija”

Miglė Mincytė

7

 

-

2017 m. balandis

V. Mačiulienė

  1.  

Matematika „Olympis 2017- pavasario sesija”

Raivildas Akinis

9

 

-

2017 m. balandis

V. Mačiulienė

  1.  

Fizikos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Indrė Musteikytė

7

 

II

2017 m. balandis

V. Dovydėnienė

  1.  

Fizikos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Miglė Mincytė

7

 

III

2017 m. balandis

V. Dovydėnienė

  1.  

Fizikos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Raivildas Akinis

9

 

-

2017 m. balandis

V. Dovydėnienė

  1.  

Informacinių technologijų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Domantas Švedas

5

 

-

2017 m. balandis

E. Dobrovolskis

  1.  

Informacinių technologijų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Arnas Tolušis

6

 

-

2017 m. balandis

E. Dobrovolskis

  1.  

Informacinių technologijų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Simas Šimkus

6

 

-

2017 m. balandis

E. Dobrovolskis

  1.  

Informacinių technologijų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Indrė Musteikytė

7

 

III

2017 m. balandis

E. Dobrovolskis

  1.  

Informacinių technologijų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Vaidas Kalibatas

8

 

-

2017 m. balandis

E. Dobrovolskis

  1.  

Informacinių technologijų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Tomas Rakauskas

8

 

-

2017 m. balandis

E. Dobrovolskis

  1.  

Informacinių technologijų „Olympis 2017- pavasario sesija”

Raivildas Akinis

9

 

-

2017 m. balandis

E. Dobrovolskis

  1.  

Biologijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Eglė Baravykaitė

1

 

I

2017 m. balandis

A.  Obelevičienė

  1.  

Biologijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Justina Petrikonytė

3

 

II

2017 m. balandis

D. Dailidėnienė

  1.  

Biologijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Aivaras Keraitis

4

 

II

2017 m. balandis

D. Dailidėnienė

  1.  

Biologijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Aivaras Ramanauskas

4

 

-

2017 m. balandis

D. Dailidėnienė

  1.  

Biologijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Domanatas Švedas

5

 

-

2017 m. balandis

V. Dovydėnienė

  1.  

Biologijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Arnas Tolušis

6

 

-

2017 m. balandis

V. Dovydėnienė

  1.  

Biologijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Simas Šimkus

6

 

-

2017 m. balandis

V. Dovydėnienė

  1.  

Biologijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Benediktas Padarauskas

6

 

-

2017 m. balandis

V. Dovydėnienė

  1.  

Biologijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Karolina Kabošytė

6

 

-

2017 m. balandis

V. Dovydėnienė

  1.  

Biologijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Indrė Musteikytė

7

 

I

2017 m. balandis

S. Obelevičius

  1.  

Geografijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Karolina Kabošytė

6

 

III

2017 m. balandis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Simas Šimkus

6

 

-

2017 m. balandis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Samanta Rotautaitė

6

 

-

2017 m. balandis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Arnas Tolušis

6

 

-

2017 m. balandis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Benediktas Padarauskas

6

 

-

2017 m. balandis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Indrė Musteikytė

7

 

II

2017 m. balandis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Miglė Mincytė

7

 

-

2017 m. balandis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Vaidas Kalibatas

8

 

I

2017 m. balandis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Jovita Kalibataitė

8

 

-

2017 m. balandis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Tomas Rakauskas

8

 

-

2017 m. balandis

D. Keibienė

  1.  

Geografijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Dominykas Kiela

9

 

-

2017 m. balandis

D. Keibienė

  1.  

Istorijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Domatas Švedas

5

 

-

2017 m. balandis

B.Pipiras

  1.  

Istorijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Arnas Tolušis

6

 

-

2017 m. balandis

B.Pipiras

  1.  

Istorijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Jovita Kalibataitė

8

 

-

2017 m. balandis

B.Pipiras

  1.  

Istorijos „Olympis 2017- pavasario sesija”

Dominykas Kiela

9

 

-

2017 m. balandis

B.Pipiras

ANYKŠČIŲ R. TRAUPIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS

2016/2017 M.M. MOKINIŲ PASIEKIMŲ SUVESTINĖ

Eil.

Nr.

Olimpiados, konkur-

sai, varžybos, festivaliai, kiti renginiai

Dalyvavusio mokinio vardas, pavardė

Klasė

Pasiekimai

Data

Ruošusio mokytojo vardas, pavardė

Taškai

Vieta

  1.  

Anykščių r. Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos rudens krosas

7-9 klasių mergaitės

Miglė Mincytė

7

3.11

I

2016-09-20

Gražina Baravykienė

  1.  

Anykščių r. Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos rudens krosas

7-9 klasių berniukai

Raivildas Akinis

9

2.49

II

2016-09-20

Arvydas Krikščiūnas

  1.  

Anykščių r. Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos rudens krosas

7-9 klasių berniukai

Aidas Ramanauskas

9

3.33

14

2016-09-20

Arvydas Krikščiūnas

  1.  

Anykščių r. Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos rudens krosas

7-9 klasių berniukai

Karolis Paurazas

7

3.34

15

2016-09-20

Gražina Baravykienė

  1.  

Anykščių r. Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos rudens krosas

5-6 klasių berniukai

Faustas Padarauskas

7

3.38

18

2016-09-20

Gražina Baravykienė

  1.  

Anykščių r. Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos rudens krosas

5-6 klasių berniukai

Simas Šimkus

6

1.27

I

2016-09-20

Gražina Baravykienė

  1.  

Anykščių r. Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos rudens krosas

5-6 klasių berniukai

Benediktas Padarauskas

6

1.57

5-6

2016-09-20

Gražina Baravykienė

  1.  

Anykščių r. Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos rudens krosas

5-6 klasių berniukai

Domantas Švedas

5

1.57

5-6

2016-09-20

Gražina Baravykienė

  1.  

Anykščių r. Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos rudens krosas

10-12   klasių berniukai

Dainius Vareika

10

5.03

12

2016-09-20

Arvydas Krikščiūnas

  1.  

Anykščių r. Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos rudens krosas

7-9 klasių berniukai

Edvinas Didas

10

5.08

15

2016-09-20

Arvydas Krikščiūnas

  1.  

Anykščių r. 5-12 kl. matematikos olimpiada

Indrė Musteikytė

7

7,5

III

2017-02-10

Vitalija Mačiulienė

  1.  

Anykščių r. 5-12 kl. matematikos olimpiada

Vaidas Kalibatas

8

5

II

2017-02-10

Vitalija Mačiulienė

  1.  

Anykščių r. 5-12 kl. matematikos olimpiada

Domantas Švedas

5

1,25

-

2017-02-10

Vitalija Mačiulienė

  1.  

Anykščių r. 7 klasės lietuvių kalbos olimpiada (diktantas)

Indrė Musteikytė

7

 

II

2017-04-20

Janina Palikevičienė

  1.  

Lietuvių pradinukų matematikos olimpiada

Aivaras Keraitis

IV

7

-

2017-04

Daiva Dailidėnienė

  1.  

Lietuvių pradinukų matematikos olimpiada

Justina Petrikonytė

III

7

III

2017-04

Daiva Dailidėnienė

  1.  

Anykščių r. pavasario krosas

5-7 klasių mergaitės 500 m.

Miglė Mincytė

7

 

I

2017-05-

Gražina Baravykienė

  1.  

Anykščių r. pavasario krosas

9-10 klasių berniukai

Edvinas Didas

10

 

III

2017-05

Arvydas Krikščiūnas

  1.  

Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas I-IV kl.

Eglė Baravykaitė

1

30,5

I

2017-05-19

Alytė Obelevičienė

  1.  

Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas I-IV kl.

Aivaras Keraitis

4

32,5

I

2017-05-19

Daiva Dailidėnienė

  1.  

Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas V-VI kl.

Simas Šimkus

6

26

VI

2017-05-19

Vlada Dovydėnienė

  1.  

Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas V-VI kl.

Arnas Tolušis

6

27

V

2017-05-19

Vlada Dovydėnienė


2015-2016 m. m.

10 geriausiai besimokančių mokinių

 

 

Nr.

Mokinys

Klasė

1,2

Musteikytė Indrė

6

1,2

Malickas Matas

10

3

Miglė Mincytė

6

4

Kalibatas Vaidas

7

5

Kabošytė Karolina

5

6

Kalibataitė Jovita

7

7

Tolušis Arnas

5

8

Šimkus Simas

5

9

Matuzaitė Agnė

7

10

Abraškevičius Domas

10

 

 

 

ANYKŠČIŲ R. TRAUPIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS

2015/2016 M.M. MOKINIŲ PASIEKIMŲ SUVESTINĖ

 

Eil.

Nr.

Olimpiados, konkur-

sai, varžybos, festivaliai, kiti renginiai

Dalyvavusio mokinio vardas, pavardė Klasė Pasiekimai Data Ruošusio mokytojo vardas, pavardė
Taškai Vieta

Anykščių r. rudens krosas

5-7 klasių mergaitės 500 m.

Miglė Mincytė 7 1:39.0 I 2015-09-30 Gražina Baravykienė

Anykščių r. rudens krosas

5-7 klasių berniukai 500 m.

Simas Šimkus 5 2:04.33 26 2015-09-30 Gražina Baravykienė

Anykščių r. rudens krosas

5-7 klasių berniukai 500 m.

Karolis Paurazas 5 2:07.3 27 2015-09-30 Gražina Baravykienė

Anykščių r. rudens krosas

8 klasių berniukai 1000 m.

Raivildas Akinis 8 3:26.9 20 2015-09-30 Gražina Baravykienė

Anykščių r. rudens krosas

9-10 klasių mergaitės 500 m.

Evelina Jogielaitė 9 1:55.8 6 2015-09-30 Gražina Baravykienė

Anykščių r. rudens krosas

9-10 klasių berniukai 1000 m.

Irmantas Paurazas 10 3:14.4 23 2015-09-30 Gražina Baravykienė

Anykščių r. rudens krosas

9-10 klasių berniukai 1000 m.

Edvinas Didas 9 3:23.6 26 2015-09-30 Gražina Baravykienė
Anykščių r. anglų k. olimpiada

Domas Abraškevičius

10 39 IV 2016-02-01 Rasa Šukienė
Anykščių r. 8-12 klasių fizikos olimpiada Matas Malickas 10 10 I 2016-02-09 Vlada Dovydėnienė
Anykščių r. 6-12 kl. matematikos olimpiada Indrė Musteikytė 6 13 I 2016-02-10 Vitalija Mačiulienė
Anykščių r. 6-12 kl. matematikos olimpiada Miglė Mincytė 6 7 IV 2016-02-10 Vitalija Mačiulienė
Anykščių r. 6-12 kl. matematikos olimpiada Vaidas Kalibatas 7 5 - 2016-02-10 Vitalija Mačiulienė
Anykščių r. 6-12 kl. matematikos olimpiada Matas Malickas 10 1 - 2016-02-10 Vitalija Mačiulienė
Anykščių r. 8-12 kl. technologijų olimpiada Aistė Mincytė 9 - - 2016-02-19 Irutė Aleknavičienė
Anykščių r. 9-10 kl. geografijos olimpiada Domas Abraškevičius 10 46 VI 2016-03-02 Dalia Keibienė
Anykščių r. 9-10 kl. geografijos olimpiada Matas Malickas 10 38 XIII 2016-03-02 Dalia Keibienė
Anykščių r. 7 kl. istorijos olimpiada Vaidas Kalibatas 7 20 XI 2016-04-14 Bronius Pipiras
Panevėžio r. Raguvos gimnazija, Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų finalinės varžybos

Dominykas Kiela

Raivildas Akinis

Domas Abraškevičius

Matas Malickas

IV 2016-05-14 Vygantas Bešėnas
Panevėžio r. Raguvos gimnazija, Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų finalinės varžybos

Tomas Bartaševičius

Mantas Keraitis

VI 2016-05-14 Vygantas Bešėnas

Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas

Indrė Musteikytė

Matas Malickas

7,10 - - 2016-04-16 Dalia Keibienė
Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas I-IV kl. Justina Petrikonytė 2 34 I 2016-05-20 Daiva Dailidėnienė
Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas I-IV kl. Arnas Tolušis 5 26 VIII 2016-05-20 Vlada Dovydėnienė
Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas I-IV kl. Miglė Mincytė 6 38 IV 2016-05-20 Vlada Dovydėnienė
Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas I-IV kl. Indrė Musteikytė 6 40,50 I 2016-05-20 Vlada Dovydėnienė

 

 

ANYKŠČIŲ R. TRAUPIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS

2015/2016 M.M. MOKINIŲ PASIEKIMŲ ŠALIES INTERNETINĖJE ERDVĖJE SUVESTINĖ

 

 

Eil.

Nr.

Konkursai Dalyvavusio mokinio vardas, pavardė Klasė Pasiekimai Data Ruošusio mokytojo vardas, pavardė
Taškai Vieta
  1.  
Matematikos Olympis 2015- Rudens sesija” Justina Petrikonytė 2   Padėka 2015 m. spalis D. Dailidėnienė
  1.  
Matematikos Olympis 2015- Rudens sesija” Aivaras Keraitis 3   Padėka 2015 m. spalis D. Dailidėnienė
  1.  
Matematikos Olympis 2015- Rudens sesija” Domantas Švedas 4   Padėka 2015 m. spalis D. Dailidėnienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Aivaras Keraitis 3   Padėka 2015 m. spalis D. Dailidėnienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Arnas Tolušis 5   III 2015 m. spalis R. Burbienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Benas Padarauskas 5   Padėka 2015 m. spalis R. Burbienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Karolina Kabošytė 5   Padėka 2015 m. spalis R. Burbienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Samanta Rotautaitė 5   Padėka 2015 m. spalis R. Burbienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Simas Šimkus 5   Padėka 2015 m. spalis R. Burbienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Indrė Musteikytė 6   I 2015 m. spalis J. Palikevičienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Aušra Ramanauskaitė 7   Padėka 2015 m. spalis R. Burbienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Medeina Burbulytė 7   III 2015 m. spalis R. Burbienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Vaidas Kalibatas 7   II

2015 m. spalis

 

R. Burbienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Dominykas Kiela 8   III 2015 m. spalis R. Burbienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Greta Kizytė 8   III 2015 m. spalis R. Burbienė
  1.  
Lietuvių kalba „Olympis 2015- Rudens sesija” Daiva Tamošauskaitė 8   III 2015 m. spalis R. Burbienė
  1.  
Pasaulio pažinimas Olympis 2015- Rudens sesija” Aivaras Keraitis 3   I 2015 m. spalis D. Dailidėnienė
  1.  
Gamta ir žmogus Olympis 2015- Rudens sesija” Arnas Tolušis 5   III 2015 m. spalis V. Dovydėnienė
  1.  
Biologija „Olympis 2015- Rudens sesija” Domas Abraškevičius 10   Padėka 2015 m. spalis V. Dovydėnienė
  1.  
Anglų „Olympis 2015- Rudens sesija” Aivaras Keraitis 3   Padėka 2015 m. spalis R. Šukienė
  1.  
Anglų „Olympis 2015- Rudens sesija” Faustas Padarauskas 3   III 2015 m. spalis R. Šukienė
  1.  
Anglų „Olympis 2015- Rudens sesija” Domas Abraškevičius 10   II 2015 m. spalis R. Šukienė
  1.  
Geografijos Olympis- Rudens sesija 2015” Medeina Burbulytė 7   Padėka 2015 m. spalis D. Keibienė
  1.  
Geografijos Olympis- Rudens sesija 2015” Vaidas Kalibatas 7   II 2015 m. spalis D. Keibienė
  1.  
Geografijos Olympis- Rudens sesija 2015” Domas Abraškevičius 10   Padėka 2015 m. spalis D. Keibienė
  1.  
Istorija „Olympis 2015- Rudens sesija” Arnas Tolušis 5   Padėka 2015 m. spalis B. Pipiras
  1.  
Istorija „Olympis 2015- Rudens sesija” Domas Abraškevičius 10   Padėka

2015 m. spalis

B. Pipiras
  1.  
Informacinės technologijos „Olympis 2015- Rudens sesija” Arnas Tolušis 5   II 2015 m. spalis E. Dobrovolskis

 

 


Anykščių r. Traupio pagrindinės mokyklos

 

2014-2015 m. m.

10 geriausių mokinių

 

Nr.

Mokinys

Klasės

1,2

Musteikytė Indrė

5

1,2

Malickas Matas

9

3

Kalibatas Vaidas

6

4

Mincytė Miglė

5

5

Kalibataitė Jovita

6

6

Verikas Edgaras

10

7

Abraškevičius Domas

9

8

Paškevičius Paulius

10

9

Miškinis Vilius

10

10

Matuzaitė Agnė

6

 

 

ANYKŠČIŲ R. TRAUPIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS

 

2014/2015 M.M. MOKINIŲ PASIEKIMŲ SUVESTINĖ

 

Eil. Nr.

Olimpiados, konkur-

sai, varžybos, festivaliai, kiti renginiai

Dalyvavusio mokinio vardas, pavardė

Klasė

Pasiekimai

Data

Ruošusio mokytojo vardas, pavardė

Taškai

Vieta

 

Anykščių r. rudens krosas

5-7 klasių mergaitės 500 m.

Miglė Mincytė

5

 

I

2014-09-30

Gražina Baravykienė

 

Anykščių r. epistolinio rašinio konkursas

Indrė Musteikytė

5

 

I

2015-01-21

Janina Palikevičienė

 

Anykščių r. 6-12 kl. matematikos olimpiada

Vaidas Kalibatas

6

6.5

II

2015-01-30

Vitalija Mačiulienė

 

Anykščių r. 6-12 kl. matematikos olimpiada

Matas Malickas

9

8

-

2015-01-30

Vitalija Mačiulienė

 

Anykščių r. 5-8 kl. lietuvių k. ir literatūros olimpiada (diktantas)

Indrė Musteikytė

5

1 klaida

I

2015-04-16

Janina Palikevičienė

 

Anykščių r. 5-8 kl. lietuvių k. ir literatūros olimpiada (diktantas)

Tomas Rakauskas

6

4 klaidos

-

2015-04-16

Rasa Burbienė

 

Anykščių r. 6 kl. istorijos olimpiada

Vaidas Kalibatas

6

38

VII

2015-04-24

Brolius Pipiras

 

Anykščių r. 5 kl. istorijos olimpiada

Indrė Musteikytė

5

19

VIII

2015-04-24

Brolius Pipiras

 

Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas I-IV kl.

Justina Petrikonytė

1

32

III

2015-05-19

Daiva Dailidėnienė

 

Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas I-IV kl.

Aivaras Keraitis

2

28

V

2015-05-19

Daiva Dailidėnienė

 

Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas I-IV kl.

Domantas Švedas

3

29

IV

2015-05-19

Alytė Obelevičienė

 

Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas I-IV kl.

Arnas Tolušis

4

21,5

IV

2015-05-19

Alytė Obelevičienė

 

Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas I-IV kl.

Indrė Musteikytė

5

45

I

2015-05-19

Janina Savickienė

 

Anykščių r. gamtos pažinimo konkursas I-IV kl.

Vaidas Kalibatas

5

36

IV

2015-05-19

Janina Savickienė

 

Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes kuliuose“ jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų finalinės varžybos

Vilius Miškinis

Domas Abraškevičius

Matas Malickas

III

   

2015-05-30

V. Bešėnas

 
 

ANYKŠČIŲ R. TRAUPIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS

2014/2015 M.M. MOKINIŲ PASIEKIMŲ ŠALIES INTERNETINĖJE ERDVĖJE SUVESTINĖ

 

Eil.

Nr.

Konkursai

Dalyvavusio mokinio vardas, pavardė

Klasė

Pasiekimai

Data

Ruošusio mokytojo vardas, pavardė

Taškai

Vieta

  1.  

Tarptautinis informacinių technologijų konkursas „Bebras ".

Matas Malickas

9

142.00

II (rajone)

2014-11-11

E. Dobrovolskis

  1.  

Tarptautinis informacinių technologijų konkursas „Bebras ".

Domas Abraškevičius

9

116.00

I (rajone)

2014-11-11

E. Dobrovolskis

  1.  

Konkursas “Švari kalba- švari galva”

Indrė Musteikytė

5

 

III

2015-03-03

J. Palikevičienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Indrė Musteikytė

5

97%

I

2015 m. kovas

J. Palikevičienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Agnė Matuzaitė

6

76.3%

III

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Jovita Kalibataitė

6

68.4%

Padėka

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Aušra Ramanauskaitė

6

48.9%

Padėka

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Tomas Rakauskas

6

48.8%

Padėka

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Karolina Kojaitė

6

44.5%

Padėka

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Dominykas Kiela

6

71.9%

III

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Daiva Tamošauskaitė

7

55.7%

Padėka

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Mantas Keraitis

8

79.8%

III

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Dainius Vareika

8

69.2%

III

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Aistė Mincytė

8

69%

III

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Samanta Matuzaitė

8

65.4%

Padėka

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Evelina Jogielaitė

9

83.4%

II

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Domas Abraškevičius

9

69.8%

III

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Vita Šemeliūnaitė

9

59.9%

Padėka

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Lietuvių kalba „Olympis 2015”

Edvinas Didas

8

23.2%

Padėka

2015 m. kovas

R. Burbienė

  1.  

Matematikos „Olympis 2015”

Mantas Keraitis

8

32.2%

Padėka

2015 m. kovas

V. Mačiulienė

  1.  

Geografijos „Olympis 2015”

Mantas Keraitis

8

29.3%

Padėka

2015 m. kovas

J. Savickienė

  1.  

Istorijos „Olympis 2015”

Mantas Keraitis

8

28.8%

Padėka

2015 m. kovas

B. Pipiras

  1.  

Lietuvių k. Kengūra 2015

Indrė Musteikytė

5

197,5

Auksinės Kengūra diplomas

2015 m.

J. Palikevičienė

  1.  

Anglų kengūra 2015

Indrė Musteikytė

5

193

Sidabrinės Kengūra diplomas

2015 m.

R. Šukienė

  1.  

Anglų kengūra 2015

Greta Kizytė

7

191,25

Oranžinės Kengūros diplomas

2015 m.

R. Šukienė

  1.  

Anglų kengūra 2015

Jovita Kalibataitė

6

193

Sidabrinės Kengūra diplomas

2015 m.

R. Šukienė

  1.  

Anglų kengūra 2015

Vaidas Kalibatas

6

194,25

Auksinės Kengūra diplomas

2015 m.

R. Šukienė

  1.  

Anglų kengūra 2015

Domas Abraškevičius

9

196,5

Auksinės Kengūra diplomas

2015 m.

R. Šukienė

  1.  

Anglų kengūra 2015

Mantas Keraitis

8

165,5

Padėkos raštas

2015 m.

R. Šukienė

  1.  

Anglų kengūra 2015

Matas Malickas

9

194

Auksinės Kengūra diplomas

2015 m.

R. Šukienė

  1.  

Anglų kengūra 2015

Edgaras Verikas

10

178

Padėkos raštas

2015 m.

R. Šukienė

  1.  

Anglų kengūra 2015

Miglė Mincytė

5

193

Sidabrinės Kengūra diplomas

2015 m.

R. Šukienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Justina Petrikonytė

1

115

VI rajone

2015 m.

D. Dailidėnienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Aivaras Keraitis

2

107.50

X rajone

2015 m.

D. Dailidėnienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Domantas Švedas

3

66.25

 

2015 m.

A.Obelevičienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Arnas Tolušis

4

73.75

 

2015 m.

A.Obelevičienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Simas Šimkus

4

61.25

 

2015 m.

A.Obelevičienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Indrė Musteikytė

5

61.25

VI rajone

2015 m.

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Miglė Mincytė

5

53.75

X rajone

2015 m.

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Gintarė Jogielaitė

5

31.25

 

2015 m.

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Vaidas Kalibatas

6

61.50

X rajone

2015 m.

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Daiva Tamošauskaitė

7

27.50

 

2015 m.

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Matas Malickas

9

47.50

X rajone

2015 m.

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Vilius Miškinis

10

38.75

 

2015 m.

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Gintarė Diliūnaitė

10

36.25

 

2015 m.

V. Mačiulienė

  1.  

Matematikos kengūra 2015

Edgaras Verikas

10

35.00

 

2015 m.

V. Mačiulienė

 

2015-2016 m. m.

10 geriausiai besimokančių mokinių

 

Nr.

Mokinys

Klasė

1,2

Musteikytė Indrė

6

1,2

Malickas Matas

10

3

Miglė Mincytė

6

4

Kalibatas Vaidas

7

5

Kabošytė Karolina

5

6

Kalibataitė Jovita

7

7

Tolušis Arnas

5

8

Šimkus Simas

5

9

Matuzaitė Agnė

7

10

Abraškevičius Domas

10