IMG_3014

Projektas „Sportuok laisvai -maitinkis sveikai“ yra skirtas 1-10 klasių mokiniams. Projektas vykdomas 2012 m. rugsėjo-gruodžio mėn. Projekto metu mokiniai bus įtraukti į sveikos gyvensenos įgūdžių ugdymą, bus stengiamasi įdiegti sveikos mitybos įpročius, suteikti žinių, reikalingų užkirsti kelią žalingiems įpročiams. Projekto metu bus suorganizuotas paskaitų ciklas apie sveiko gyvenimo būdus, pravesti sportiniai užsiėmimai 1-4 klasių ir 5-10 klasių mokiniams, suorganizuota išvyka į priklausomybių centrą „Vilties Švyturys“ esantį Kėdainių r. Kalnaberžės k., kur mokiniai galės pabendrauti su žmonėmis, kurie tapo priklausomi nuo psichotropinių medžiagų, aktyviausių projekto dalyvių lauks kelionė į Vichy vandens pramogų parką.