,,Sveikatą stiprina ir palaiko žmonės savo kasdienio gyvenimo aplinkoje, kurioje jie mokosi, dirba, linksminasi ir myli” (Otavos chartija, 1986)

Praeitais metais sėkmingai buvo vykdomas projektas „Sportuok laisvai- maitinkis sveikai“, į kurį buvo įtraukti ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai. Todėl grįžtamasis ryšys bus vykdomas toliau tęstiniame projekte „Sportuok laisvai- maitinkis sveikai 2“ siekiant stiprinti vaikų, tėvų ir mokyklos bendruomenės sveikatingumą. Šiemet į projekto veiklas įtrauksime ne tik 1-10 klasių mokinius, bet ir priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupės vaikus. Projektas vykdomas 2012 m. rugsėjo-gruodžio mėn.

Projekto metu bus pravestas paskaitų ciklas apie sveikatos gerinimą, vyks įvairios akcijos, suorganizuoti sportiniai užsiėmimai IUG, PUG, 1-4 klasių ir 5-10 klasių mokiniams. Į mokyklą bus pasikviesti lektoriai, kurie praves paskaitas apie neigiamą informacinių technologijų žalą vaikams, „Paauglių tarpusavio bendravimo ypatumai ir psichologija“. I- II vietų nugalėtojus sportinėse varžybose lauks kelionė į Vichy vandens pramogų parką.

Tikimasi, kad projekto metu organizuojant sveikatos gerinimo užsiėmimus, sportines estafetes, kvadrato varžybas, paskaitas mokiniai įsitrauks į tikslingą veiklą, gaus pakankamai žinių reikalingų užkirsti kelią žalingiems įpročiams.