IMG 9206

2014-ieji paskelbti Vaikų sveikatos metais. Mokykla jau trečius metus iš eilės sėkmingai vykdo projektą „Sportuok laisvai – maitinkis sveikai 3“ , kurio metu stiprinamas vaikų, tėvų ir mokyklos bendruomenės sveikatingumas.

Sėkmingai į projekto veiklas šiemet įsitraukė ne tik 1-10 klasių mokiniai, bet priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai. Projektas skatino mokinius gyventi sveikai ir be žalingų įpročių.

Šį projektą sudarė  sportiniai, kūrybiniai ir sveikatinimo renginiai IUG, PUG, 1-4 klasių ir 5-10 klasių mokiniams. Sportinių varžybų pradinių klasių I- II vietų nugalėtojai vyko į Anykščių sveikatos oazę „Bangenis“, o 5-10 klasių I-II vietų nugalėtojai – į Vichy vandens pramogų parką Vilniuje.

Daugiau projekto akimirkų...