Anykščių r. Traupio pagrindinės mokyklos mokiniai 2013 – 2014 m. m. dalyvauja  Lenkijos instituto Vilniuje, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos kultūrų forumo bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame projekte „Rūpinamės 1863 m. sukilimo paveldu“.

Mokiniai savo aplinkoje ieško 1863 m. sukilimą menančių istorinių ženklų (nuotraukų, paveikslų, kryžių, paminklinių akmenų ir kt.), juos tiria, aprašo jų istoriją, jais rūpinasi ir skleidžia apie juos informaciją. Mokinių fotoreportažai, trumpi filmukai, nuotraukos su komentarais, aprašymai bus skelbiami atskiroje interneto svetainėje www.1863sukilimas.lt (www.1863powstanie.lt).

Projekto fotoalbumas

12footer logo    LIETUVOS KULTŪRŲ FORUMAS